Jūsu Viedā Māja

Jaunākās Gudrās Mājas aprīkojuma un vadības tehnoloģijas vienuviet - vienota pārvaldības sistēma ērtākai dzīvei, Jūsu mājokļa drošībai un energofektivitātei. Gudri elektroenerģijas patēriņa kontroles risinājumi. Ērti ierīkojami un viegli pārvaldāmi mājokļa drošības risinājumi. Ekonomisks un funkcionāli pārdomāts apgaismojums. Attālinātā balss vadības un automatizācijas iespējas no viedālruņa vai planšetes. Izvēlieties gudrās ierīces Jūsu Viedajai mājai par īpaši izdevīgām cenām, kas pieejamas Robert Smart veikalos Rīgas tirdzniecības centros.

Wi-Fi HD Viedā novērošanas kamera iekštelpām un ārtelpām

Jūtieties droši ar šo gudro novērošanas kameru ar HD izšķirtspējas kvalitāti. Pateicoties ūdensizturībai, tā nodrošinās redzamību jebkurā vietā un laikapstākļos.

Nakts redzamības funkcija garantē augstas kvalitātes attēlu arī naktī. Iebūvētā divvirzienu komunikācijas funkcija garantē pilnīgu drošību Jūsu mājoklī.

Komplektā lādējamas baterijas, kas nodrošina kameras bezvadu montāžu un darbību.

Learn more

Wi-Fi HD Viedā novērošanas kamera iekštelpām

Divvirzienu komunikācijas funkcija ļauj prombūtnes laikā pārraudzīt mājās notiekošo un sazināties ar jebkuru, kas atrodas kameras redzamības diapazonā.

Skata leņķis 135°. Saderīga ar Siri balss vadības asistentu. USB strāvas padeve.

Iebūvētais kustības sensors nodrošina, ka šo kameru nav nepieciešams savienot ar papildu sensoru. Savienojiet to ar bezmaksas aplikāciju, brīvi piekļūsiet ierīces tiešsaistes monitoringam un saņemsiet paziņojumus savā tālrunī reāllaikā, ja tiks konstatēta aktivitāte.

Learn more

Viedā LED gaismas virtene ar mūzikas ritma sensoru

20m gara, 300 lumēnus spilgta, dimmējama ar 8 iepriekš iestatītiem režīmiem un mūzikas ritma sensoru, ļauj sinhronizēt gaismas ritma kustību atbilstoši mūzikas ritmiem.

Izdekorējiet lapeni omulīgiem vasaras piknikiem ar ģimeni un draugiem. IP44 ūdensaizsardzības klase garantē drošu LED virtenes lietošanu ārtelpās un dārzā visa gada garumā.

Pielāgojiet apgaismojumu, lai tas atbilstu Jūsu vajadzībām un ikdienas grafikam. Savienojiet to ar Robert Smart lietotni, lai mainītu gaišumu, krāsu un gaismas temperatūras iestatījumus. Iestatot automatizāciju LED virtene veiks apgaismojuma izmaiņas un izslēgsies pielāgojoties Jūsu dienas režīmam.

Learn more

ROBERT SMART Veikali Rīgā

✅ Konsultācijas par Robert Smart Gudrās Mājas konceptu
✅ Iespēja izmēģināt ierīces darbībā
✅ Speciālistu rekomendācijas kā padarīt mājokli gudrāku, drošāku, ekonomiskāku un skaistāku

Iepirkšanās un izklaides centrs AKROPOLE Rīga
Skatīt KARTĒ
Darba laiks: 10:00-22:00
T/C Domina Shopping
Skatīt KARTĒ
Darba laiks: 10:00-21:00
T/C Damme
Skatīt KARTĒ
Darba laiks: 10:00-21:00

Vairāk Gudrās Mājas produktus aplūkojiet mūsu mājas lapā:

Learn more